+90 850 811 80 00
Destek Hattı
+90 850 811 80 00

Xray Bagaj Tarama Cihazları

X-ray bagaj arama ve tarama dedektörleri, üst düzey güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörler, etnik ve global terörün arttırılması ile birlikte oteller, kongre merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, plazalar, iş merkezleri gibi pek çok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazlar sayesinde bavul, çanta gibi eşyaların içerisini açmadan da bu eşyaların içerisinde ne olduğunu kolayca saptayabilmenizi sağlamaktadır. Silah, bıçak, katı patlayıcı ya da sıvı patlayıcılar başta olmak üzere metalden yapılmış olan tüm delici ve kesici nesnelerin tespit edilmesini sağlamaktadır.
Xray bagaj arama cihazları, organik ve inorganik madde ayrımı yaparak nesnelerin hangi tehlikeli elementten oluştuğunu tespit edebilmenizi sağlamaktadır. İnorganik maddeler, xray cihazlarının ekranlarında mavi renkli olarak gösterilmektedir. Krom, demir, kurşun, çelik, bakır, teknesyum ve gümüş gibi elementler, inorganik maddelere örnek verilebilir. Bu maddelerin atom numaraları 18’den büyüktür. Atom numaraları 10 ile 18 arasında olan elementler ise karışık grup elementleridir. Bu elementler; sodyum, alüminyum, silisyum, fosfor, argon ve kükürt gibi elementlerdir. Organik elementler ise atom numarası 10’un altında olan elementlerdir. Bu elementler xray cihazlarının ekranlarında turuncu renkli olarak gösterilmektedir. Hidrojen, lityum, berilyum, karbon, oksijen gibi elementler de bunlara örnek olarak gösterilmektedir.
Perkotek Teknoloji ailesi olarak Secuda xray bagaj arama ve tarama dedektörleri Türkiye dağıtıcılığını yaptığımızdan dolayı da bu dedektör fiyatları firmamızda oldukça makul fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Satın almak için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Hemen şimdi bizi arayarak, uygun fiyat garantisi ile siz de bu dedektörler sayesinde güvenliğin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Related Post