+90 850 811 80 00
Destek Hattı
+90 850 811 80 00

Hakkımızda

perkotek-plaza-x-ray

HAKKIMIZDA

PERKOTEK, sektöre 1995 yılında giriş yapmıştır. Zengin ürün portföyü, kimlik kazanımı, yaygın satış ağı ve servis noktaları ağı sayesinde günümüzde sektöründe en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır.
Standart özellikli paket sistemlerle şirketlerin ihtiyaçlarını karşılarken, özelleştirilen butik projeler ile şirketlerin aradıkları niteliklere de cevap verebilen PERKOTEK, kendi yazılımlarını geliştirerek ve kendi donanımlarını ithal ederek şüphesiz ki sektöründeki diğer şirketlerden ayrılarak yükselmiştir.
PERKOTEK, yaklaşık olarak 8.000 metre kare alana sahip olan yeni plazasının inşaatını da bitirmiştir. Daha fazla depolanabilir alan sunan ve daha geniş çalışma ortamı yaratan plazamız için daha kolay ulaşım sağlamak amaçlı olarak basın ekspress yolu tercih edilmiştir.
İthalat yönü güçlü olan firmamız PERKOTEK, üretim ekonomisine katkı sağlamak için de yerli üretimlerini başlatmıştır. Birçok ürünü kendi bünyesinde imal eden ve müşteri taleplerini doğru yorumlayarak sektörünün eksiğini teşhis eden PERKOTEK, 16 adet firmanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.
Takip ve kontrol gerektiren konularda pek çok çözümümüz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; bekçi tur kontrol sistemleri, yemekhane takip sistemleri, üye takip sistemleri, okul öğrenci takip sistemleri, mağaza ürün koruma sistemleri, parmak izli ve/veya kartlı, yüz tanımalı geçiş kontrol sistemleri, kart yazıcılar, otopark bariyer sistemleri, turnike sistemleri vb. gibidir.
50.000’i aşkın memnun müşteri referansı bulunan PERKOTEK, araştırarak doğru olanı uygulamak ve bulmak prensipleri ile eğittiği uzman personelleri ile hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.